Başkan Feyzullah Tunç Mazbatasını Aldı

Başkan Feyzullah Tunç Mazbatasını Aldı

12 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilen AK Parti 7. Olağan Kongresi’nde yeniden merkez ilçe başkanlığına seçilen Feyzullah Tunç bugün mazbatasını İl Seçim Kurulu’ndan aldı. Başkan Tunç Katılımlarından ve desteklerinden dolayı Ak Parti camiası ve delegelerine teşekkür ederek yeni dönemde de Karaman'ın gelişmesi ve kalkınması için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

Editor: Haber Editörü
16 Eylül 2020 - 14:45 - Güncelleme: 16 Eylül 2020 - 15:19
Reklam

Hafta sonu yapılan kongreyle yeniden AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Feyzullah Tunç mazbatasını alarak göreve başladı.


Mazbatasını alan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, yapmış olduğu basın açıklamasın da; "Kongremizde bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Seçimden sonra 2 günlük itiraz sürecinin sona ermesiyle bugün yönetimimiz ile birlikte il seçim kurulumuzdan mazbatamızı teslim aldık. Bizimle birlikte hizmet edecek olan arkadaşlarıma yapacakları görevlerinde başarılar diliyorum. Ben ve ekibim adına inşallah Karaman’ı mız için elimizi taşın altına koymaya ekibim ile birlikte gönüllüyüz. Bundan sonrası için inşallah gönüllere dokunma zamanıdır, hizmet zamanıdır." dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..