Reklamı Geç
OSB’den Karaman Belediyesi’ne Teşekkür

OSB’den Karaman Belediyesi’ne Teşekkür

Karaman Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, OSB ikinci güzergâh yolu üzerinde yapılan asfalt ve düzenleme çalışılmalarından dolayı Karaman Belediyesi’ne teşekkür etti

Editor: Haber Editörü
19 Haziran 2020 - 12:31
Reklam

Belediye ekipleri tarafından, her gün binlerce kişinin yoğun olarak kullandığı ikinci organize sanayi yolu, asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunulması amaçlanıyor.

 

Karaman ekonomisinin önemli unsurlarından olan Karaman Organize Sanayi Bölgesi’ne giden yolda asfalt ve yol iyileştirme çalışması Karaman OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından takdirle karşılandı.

 

Ağır tonajlı araçların geçmesi ve hava şartlarına bağlı olarak yıpranan Bahçeli evler mahallesinde bulunan yol, yapılacak düzenlemeyle çok daha kaliteli bir hale getirilecek.

 

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Boynukalın, Bu yolun asfaltlanmasıyla ilgili talepleri dikkate alan Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya ve belediye çalışanlarına, Karaman Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve sanayiciler adına teşekkürlerini iletti.

Kaynak: karaman

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..